ابزار انرپک

ابزار هیدرولیک انرپکENERPAC

ابزار انرپک

ابزار انرپک

ابزار هیدرولیکی برند انرپک ENERPAC

محصولات و ابزار آلات هیدرولیکی انرپک آمریکا، معروفترین و با کیفیت ترین ابزار در کل دنیا بوده که از گذشته در صنایع بزرگ کشور ما نیز کاملا شناخته شده است. لذا پارت پترو کالا با تجربه ۱۵ ساله خود در زمینه  فروش ابزار انرپک ENERPAC، مبادرت به خرید حجم بالایی از ابزار انرپک ENERPAC  نموده و هم اکنون با پشتوانه انبار و موجودی خود، قادر به ارائه  انواع ابزارالات هیدرولیک انرپک با قیمت رقابتی می باشد.

محصولات و ابزار هیدرولیکی انرپک شامل انواع مهره بر هیدرولیکی، جک و سیلندر هیدرولیکی از ۵ تن تا ۱۰۰۰ تن، پمپ دستی و برقی هیدرولیکی، فلنج باز کن دستی و فلنج باز کن هیدرولیکی، فلنج جفت کن دستی و فلنج جفت کن هیدرولیکی، آچار هیدرولیکی کاستی و آچار هیدرولیکی سوکت درایو یا آچار هیدرولیکی بکسی، ترکمتر بادی، پرس هیدرولیک کارگاهی، پانچ هیدرولیکی، کابل بر هیدرولیکی، لوله خم کن هیدرولیکی، پولی کش و بلبرینگ کش دستی و هیدرولیکی و . . . بوده که تا ۹۰% از محصولات و ابزار انرپک توسط پارت پترو کالا قابل ارائه می باشد.

کلیه محصولات انرپک توسط پارت پترو کالا بمدت ۱۲ ماه گارانتی شده و کلیه تعمیرات آنها نیز با ارائه گارانتی ۶ ماهه توسط پارت پترو کالا انجام می گیرد.

علاوه بر فروش کلیه ابزار هیدرولیک انرپک ENERPAC، قطعات یدکی و ملزومات و متعلقات مربوط به ابزار انرپک نیز قابل ارائه می باشد.

کلیه ابزار هیدرولیک ENERPAC  با فشار کاری ۷۰۰ bar / 10,000 psi  عمل کرده و این فشار بالای کاری، سبب شده تا حجم ، وزن و اندازه سیلندر ( جک ) ابزار کوچک شده و کابری یا اپراتوری آنها بسیار ساده شود.

جدیدترین محصولات این کمپانی در کاتالوگ E327e  که در همین سایت برای دانلود قرار داده شده است ، برای مطالعه شما در دسترس قرار گرفته شده است. همچنین کاتالوگ ابزار اختصاصی باز و بسته کردن پیچ ها ( Bolting Tools ) ، کاتالوگ فلنج فیسر دستی و کاتالوگ آچار بادی انرپک که از محصولات جدید کمپانی ENERPAC هستند نیز جهت دانلود در همین صفحه قرار داده شده است.

تنوع در محصولات کمپانی ENERPAC، سبب شده تا مشتری از قدرت انتخاب بیشتری برخوردار باشد و بتواند برای هر نیاز خود، ابزار مخصوص با حداکثر کارایی را خریداری و بکار گیرد.

جزئیات تمامی ابزار هیدرولیک، اعم از ابعاد، وزن، حجم روغن، پمپ پیشنهادی برای کار و . . . در کاتالوگ برای یکایک ابزارآلات ذکر شده و مطالعه آن نیز بسیار ساده می باشد.

مجموعه پارت پترو کالا علاوه بر فروش ابزار انرپک، با تجهیز کارگاه تخصصی تعمیرات، کلیه خدمات تعمیرات انواع جک و سیلندرهای هیدرولیک، پمپ های دستی و برقی، مهره بر، پرس هیدرولیک، پانچ، آچارهای هیدرولیکی، فلنج بازکن، کابل بر و . . . را با ارائه گارانتی ۶ ماهه انجام می دهد.

جهت اطلاع از نحوه عملکرد ۲ محصول جدید این کمپانی ( flang Facer / Quick Face ) و آچار بادی قدرتمند سری PTW می توانید فیلم آنها را در همین صفحه تماشا نمایید.

سیلندرهای هیدرولیکی ، جک ها ، محصولات و سیستم های بالابر  ENERPAC

شرکت پارت پترو کالا  تمام محصولات انرپک شامل سیلندرهای هیدرولیک ، جک ها ، محصولات و سیستم های بالابرنده ، ابزار باز و بسته کردن پیچ ها و فلنج ها را تامین و پشتیبانی میکند.

ابزارهای ENERPAC  جهت مصارف گوناگون مانند بلند کردن ، کشیدن ، خم کردن یا نگه داشتن کار درمحیط های صنعتی بکار میروند . ما با بهره گیری از تجربه و تخصص بالا اقدام به ارائه ابزارهای هیدرولیکی و سیستم های بالابرنده مبتکرانه نموده ایم تا در فضاهای بسیار تنگ و کم ارتفاع با استفاده از ابزارهای سبک که امکان جابجایی آسان دارند نیاز کاربران را برطرف نماییم .

شرکت انرپک با داشتن دانش فنی و نوآوری در زمینه ابزارهای هیدرولیک تحت فشار ، ابزارهای ایمنی و کنترل دقیق تمام رقبا را پشت سر گذاشته و برای چندین دهه پیشتاز در عرصه جهانی بوده است . این ابزارها جهت افزایش بهره وری و ایجاد امنیت و آسایش در محیط کار طراحی شده اند . از کوچکترین سیلندر هیدرولیکی گرفته تا سیستم های بالابری کامپیوتری ، انرپک همواره پیشرفته ترین محصولات و لوازم جانبی را با کیفیت ، ایمنی و کارایی بالا فراهم نموده است .

سیلندرهای قدرتمند مکانیکی و هیدرولیکی ، جک ها ، سیستم ها و محصولات بالابرENERPAC بهترین انتخاب برای بلندکردن ، فشردن ، کشیدن ، خم کردن یا نگه داشتن کار است .

جک های هیدرولیکی کوچک با جابجایی آسان مورد پسند همگان بوده و چنانچه خواستار کنترل دقیق روی چندین نقطه بالابر باشید سیستم های بالابر انرپک به کار شما میآیند .

این برند همچنین طیف وسیعی از پمپ های هیدرولیکی درجه یک شامل پمپ های دستی ، باتری ، گازسوز ، بادی و برقی را تولید میکند .

ابزار انرپک ابزار انرپک
ابزار انرپک ابزار انرپک

ابزار انرپک
دانلود کاتالوگ فلنج فیسر

ابزار انرپک
دانلود کاتالوگ آچار بادی انرپک

دانلود کاتالوگ شرکت ENERPAC

ابزار انرپک
کاتالوگ Bolting Tools

ابزار انرپک
کاتالوگ Full-Catalogue-E32

دانلود مونتاژ و راه اندازی ENERPAC

ابزار انرپک
کاتالوگ puller BHP

دانلود راهنمای تعمیراتENERPAC

ابزار انرپک
کاتالوگ Cutter-WMC-2000

ابزار انرپک
کاتالوگ Hydraulic-Wrench-S-series

ابزار انرپک
کاتالوگ Hydraulic-Wrench-HXD-series

ابزار انرپک
کاتالوگ Hydraulic-Wrench-S-series

ابزار انرپک
کاتالوگ Hydraulic-Wrench-W-series-A

ابزار انرپک
کاتالوگ Hydraulic Wrench W series

ابزار انرپک
کاتالوگ Multiplier

ابزار انرپک
کاتالوگ Press-roll-frame-sheet

ابزار انرپک
کاتالوگ RR-506-RR5013

ابزار انرپک
کاتالوگ Torque-Wrench-valve

ابزار انرپک
کاتالوگ turbo-air-pump-service-manual

ابزار انرپک
کاتالوگ ZA4-pump

ابزار انرپک
کاتالوگ ZE-ZW-electric-pumps

ابزار انرپک
کاتالوگ ZU4-electric-pumpZU4-electric-pump

دانلود فیلم های آموزشی شرکت ENERPAC

دسترسی سریع :

صفحه اصلی  – ویکاویلاکتنتک اسناپونانرپکاینگرسولرندفلوسرو H&M –    لپینگ ماشین

دیدگاه خود را بنویسید