ابزار اینگرسولرند

ابزار اینگرسولرند

ابزار اینگرسولرند

آچار بادی ( ایمپکت رنچ ) اینگرسولرند آمریکا  Ingersollrand

آچارهای بادی اینگرسولرند به دلیل استحکام، کیفیت، دوام و عمر بالای خود از گذشته در صنایع بزرگ کشور مانند واحد های تعمیرات پالایشگاههای گاز، پالایشگاههای نفت، پتروشیمی ها، صنایع مس، کارخانجات فولاد، کارخانجات سیمان و . . .  بسیار شناخته شده اند. با توجه به محبوب بودن آچارهای بادی اینگرسولرند در ایران، مجموعه پارت پترو کالا آچارهای اینگرسولرند سری صنعتی یعنی با درایو ۴/۳ اینچ تا ۲ اینچ را با قیمت مناسب موجود و آماده تحویل نموده است. آچارهای بادی اینگرسولرند دارای عمر بسیار بالا، وزن و حجم کم، گشتاور بسیار بالا، دقت مناسب و بسیار خوش دست هستند. علاوه بر فروش آچارهای بادی اینگرسولرند، تمام سوکت بکس های آن با درایوهای مختلف و در سایزهای میلیمتر و اینچی قابل ارائه می باشد.

همچنین کلیه قطعات یدکی آچارهای بادی اینگرسولرند Ingersoll rand موجود و تعمیرات آنها نیز در کارگاه پارت پترو کالا همراه با ارائه گاراتی انجام می گیرد.

دقت در آچارهای بادی:

کلیه آچارهای بادی ایمپکت یا ضربه ایی دارای دقت در اعمال گشتاور نبوده و صرفا جهت باز یا بسته نمودن ( باز و بسته نمود با سرعت زیاد ) استفاده می شوند.

در زمانی که نیاز به اعمال گشتاور دقیق برای بستن پیچ ها می باشد، توصیه می گردد از آچارهای بادی گیربکسی مدل PTW  مارک انرپک استفاده شود. آچارهای بادی سری PTW با دقت ۵% بهترین گزینه برای بستن پیچ ها با گشتاور بسیار دقیق تا ۸۱۳۴ N.m. می باشند. در این آچارها، گشتاور به راحتی و با دقت بسیار بالا قابل کنترل می باشد.

نکته بسیار مهم برای مشتریان و خریداران آچارهای بادی اینگرسولرند:

متاسفانه تعدادی از فروشگاهها و شرکت های داخلی نسبت به خرید آچارهای بادی اینگرسولرند از مزایده های داخلی و خارجی اقدام نموده و با بازسازی آنها، به عنوان کالای نو آنها را زیر قیمت واقعی در بازار ارائه می نمایند. لذا به مشتریان و خریداران این برند توصیه می گردد از منابع قابل اطمینان و معتبر خرید نموده و قیمت پایین و غیر واقعی تعدادی از فروشندگان را بی دلیل ندانند.

توصیه فنی جهت افزایش عمر آچارهای بادی اینگرسولرند:

با توجه به این مطلب که عامل محرک این آچارها، هوای فشرده Pa = max. 7bar  می باشد، می توان با یک تمهید ساده و ارزان، از آسیب دید موتور هوایی آچار جلوگیری نمود و باعث افزایش دستگاه شد.

توصیه می گردد در مسیر هوای فشرده یک سیستم مراقبت ( که سایز آن می بایست متناسب با سایز آچار و میزان هوای مصرفی آن انتخاب گردد) نصب گردد. سیستم مراقبت علاوه بر فیلتر نمودن هوا و حذف ذرات معلق در آن، باعث روغن زنی و چرب کردن هوای مصرفی شده و این امر سبب افزایش عمر دستگاه می گردد.

همچین اکیدا توصیه می گردد در جابجایی ابزارالات بخصوص ابزار بادی و هیدرولیک دقت کافی بعمل آید. ضربه های ناشی از انداختن ابزار در حین کار بزرگترین عامل خرابی آنهاست.

 

ابزار اینگرسولرند ابزار اینگرسولرند
ابزار اینگرسولرند ابزار اینگرسولرند

کاتالوگ شرکت IngersollRand

ابزار اینگرسولرند
کاتالوگ PDS_2925RBP1Ti_EN

ابزار اینگرسولرند
کاتالوگ pds2906p1-euen

ابزار اینگرسولرند
کاتالوگ pds2925rb2tien

ابزار اینگرسولرند
کاتالوگ pds3940b2tien

ابزار اینگرسولرند
کاتالوگ pds3940b2tien

ابزار اینگرسولرند
کاتالوگ pds3955b2tien

ابزار اینگرسولرند – ابزار اینگرسولرند – ابزار اینگرسولرند-ابزار اینگرسولرند-ابزار اینگرسولرند

دیدگاه خود را بنویسید