هسکل

 

هسکلHaskel

بوستر پمپ هسکل

پمپ بادی هسکل   Air Operated Liquid Pump

بوستر هسکل   Air Operated Gas Booster

ایرآمپلی فایر هسکل  Air Operated Air Amplifier

 

 برای تماشای فیلم آموزشی تعمیرات هسکل و دانلود کاتالوگ به پایین صفحه مراجعه شود

کمپانی هسکل بزرگترین تولید کننده انواع پمپ ها و بوستر های گاز با محرک هوای فشرده می باشد.
پمپ های هسکل در صنعت، از جایگاه ویژه ایی برخوردارند. یکی از دلایل عمده آن کیفیت بسیار بالا و دوام طولانی آن است. این پمپ ها از فشار ۷۰ bar  الی ۵۰۰۰ bar   در مدل های مختلف توسط کمپانی هسکل تولید شده و جهت ایجاد فشار سیال مانند آب، روغن، آب صابون، میعانات نفتی، مواد شیمیایی، گلیکول و . . . بکار می روند.
برای ساخت دستگاههای تست هیدرواستاتیک، پمپ های تزریق مواد شیمیایی، پکیج های انتقال مواد و . . . از پمپ های هسکل استفاده می شود.
بوستر گاز هسکل نیز برای افزایش فشار انواع گاز مانند ازت، آرگون، هیدروژن، اکسیژن، هلیوم و . . . کاربرد دارند. این بوسترها در ساخت دستگاههای تست فشار گاز نیز کاربرد فراوان دارند.
پارت پترو کالا علاوه بر فروش تمامی محصولات کمپانی هسکل، کلیه قطعات یدکی را نیز موجود و تعمیرات هسکل را نیز انجام می دهد. جهت رفاه حال مشتریان، فیلم آموزشی تعمیرات هسکل نیز در وب سایت پارت پترو کالا قرار داده شده است و قابل دانلود می باشد.

هسکل پارت پترو کالا  نماینده رسمی و عامل فروش اصلی و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی هسکل  Haskel  آمریکا، قادر به ارائه انواع بوستر پمپ های بادی ( با محرک هوای فشرده )، آمپلی فایر هوا – گاز و بوسترهای گاز فشار قوی می باشد.

پارت پترو کالا هم اکنون دارای انبار بسیار بزرگ از محصولات کمپانی Haskel می باشد. این انبار از نظر تعداد و تنوع منحصر به فرد بوده و این امکان را به پارت پترو کالا داده است تا بتواند کلیه محصولات Haskel را در لحظه تحویل مشتریان خود نماید.

حجم خرید بسیار بالا توسط پارت پترو کالا از شرکت هسکل، سبب شده تا قیمت های خرید و تمام شده کاهش پیدا کرده و از هم اکنون کلیه پمپ ها و بوسترهای هسکل با قیمت های بسیار رقابتی قابل ارائه می باشد.

پمپ ها و بوسترهای هسکل نسبت به سایر رقبای خود از کیفیت و عمر بسیار بالاتری برخوردار بوده و  سبب شده تا این پمپ ها و بوسترها بتوانند در مناطق گرم و خشک، گرم و مرطوب، سرد و خشک به راحتی و بدون نیاز به سرکشی، سالها به فعالیت خود ادامه دهند.

پمپ های پر مصرف فشار ساز هسکل سری MS  و M و AW  و ASF  در تمامی فشارها موجود و با قیمت رقابتی آماده تحویل می باشد.

انواع ایر آمپلی فایر و بوستر گاز نیز براساس درخواست، قابل ارائه می باشد.

مدلهای AA-30 و AAT-7/30 و AA-8 و AG-30 و AG-65 موجود و قابل ارائه می باشند.

کاربرد محصولات هسکل در صنعت :

الف : بوستر پمپ های پنوماتیک

  • تست هیدرواستاتیک و هیدرولیک مانند تست شیرآلات، تست مخازن، تست لوله و شیلنگ، تست سیلندر و انجام کالیبراسیون فشار
  • تزریق مواد شیمیایی اعم از متانول و . . . در خطوط انتقال گاز جهت ممانعت از یخ زدگی و . . .
  • ایجاد فشار هیدرولیک جهت عملگرها و سیلندرها مانند پاور پک ها جهت ایجاد فشار و جریان برای به حرکت در آوردن سیلندرهای هیدرولیک و . . .
  • استفاده در صنایع فرمینگ و پرس های سرد ایزواستاتیک ( CIP )

ب : ایر آمپلی فایر و بوستر های گاز

  • انجام تست فشار قوی گاز
  • تزریق گاز و شارژ سیلندرهای گازی
  • ایجاد فشار جهت عملگرهای پنوماتیک

پمپ های بادی Haskel جزء پمپ های توان ثابت می باشد. به این معنی که به محض رسیدن به فشار از پیش تعیین شده، از کار بازایستاده و موجب اتلاف انرژی نمی گردند.

در فرایند تست هیدرولیک و هیدرواستاتیک، بهترین گزینه، انتخاب پمپ های بادی هسکل است.

دقت بسیار بالا در اعمال فشار، کنترل فشار و قرائت فشار از مزایای پمپ های هسکل می باشد.

همچنین کلیه قطعات یدکی، آببندها، چک ولو و . . . نیز موجود بوده و کلیه تعمیرات تجهیزات هسکل با ارائه گارانتی قابل انجام می باشد.

 

نکاتی در خصوص نگهداری و افزایش طول عمر پمپ ها و بوستر های هسکل:

کاربران محترم می توانند با رعایت چند نکته ساده اما بسیار مهم، طول عمر پمپ و بوسترهای هسکل را به شدت افزایش داده و از نیاز به تعمیر و قطعات یدکی مبرا باشند.

  • در مسیر هوای ورودی به پمپ و یا بوستر و آمپلی فایر، حتما از سیستم مراقبت استفاده شود. وظیفه سیستم مراقبت رطوبت گیری از هوا، فیلتر کردن هوا و چرب نمودن هوا توسط روغن می باشد. لذا همیشه دقت داشته باشید که سیستم مراقبت فقط قادر به دریافت مقدار بسیار کمی از رطوبت هوا بوده و می بایست قبل از سیستم مراقبت و بعد از کمپرسور از یک خشک کن ( Air Drier ) استفاده نمایید. رطوبت بالا در هوا سبب می گردد تا چربی و گریس موجود در اسپول بخش شیر هوایی پمپ و بوسترهای هسکل خشک و شسته شود. در این حالت اسپول به صورت خشک کار کرده و در مدت زمان کوتاهی اورینگ های آن خراب شده و فشار پمپ بالا نخواهد رفت. از سوی دیگر آلودگی در هوا نیز سبب آسیب رساندن به اسپول هوا خواهد شد. لذا فیلتر کردن هوای درایو بسیار حائز اهمیت می باشد. توصیه می گردد جهت حفظ چربی و روانکاری اسپول هوا، داخل مخزن روغن سیستم مراقبت، مقداری روغن هیدرولیک ریخته و پیچ آن را طوری تنظیم نمایید که به ازای هر ۱۵ سیکل حرکت پمپ ، ۱ قطره روغن مصرف شود.
  • در مسیر سیال ورودی ( چک والو مکش ) حتما از سیستم فیلتراسیون خوب استفاده گردد. در مدار آب ورودی به پمپ ها علاوه بر فیلتر از سختی گیر نیز استفاده گردد.

آلودگی در سیال ورودی سبب آسیب رساندن به چک والو ها و سیل های پیستون پلانجر می گردد.

به مشتریان عزیز و مصرف کنندگان محصولات هسکل توصیه می گردد از ارسال این تجهیزات به کارگاههای متفرقه جهت تعمیرات خودداری نمایند. در اکثر مواقع پمپ ها و بوسترهای هسکل با یک سرویس بسیار ساده و ارزان، به حالت اولیه خود باز می گردند، اما افراد غیر متخصص در حین تعمیرات و سرویس، آسیب های جدی به قطعات این تجهیزات وارد آورده و صاحب کالا را با هزینه های بالا روبرو می کنند.

Haskel

 

Haskel

https://www.aparat.com/v/WN5bU
https://www.aparat.com/v/q5pts
https://www.aparat.com/v/dJKOw
https://www.aparat.com/v/TuFXs