گریس پمپ های فشار قوی CLIMAX

گریس کاری یکی از اقدامات ضروری در زمینه تعمیرات و نگهداری تجهیزات صنعتی می باشد.

گریس کاری می بایست به صورت دوره ایی و بر اساس توصیه شرکت سازنده تجهیز ، انجام شود.

گریس کاری سبب افزایش طول عمر قطعات، کاهش استهلاک و روانی کارکرد دستگاه و کاهش انرژی خواهد شد.

عملیات گریس کاری می بایست با دستگاه مناسب انجام گیرد. فشار گریس کاری، نوع گریس مصرفی و زمان گریس کاری از عوامل اصلی و مهم در انتخاب گریس پمپ مناسب هستند.

به طور کلی گریس های مورد استفاده در شیرآلات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، از درجه قوام یا سفتی ( NLGI ) بالایی برخوردارند. یعنی گریس های روانکاری و هم گریس های آببندی مورد استفاده در شیرهای نفت و گاز، از گریس های صنعتی معمول سفت تر هستند.

همچنین این گریس های باید با فشار بالایی باخل شیرها تزریق شوند. به همین دلیل گریس پمپ های مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می بایست علاوه بر توانایی در تزریق گریس های بسیار سفت، قادر به تزریق گریس با فشار های بالا ( ۱۰۰۰۰ psi & 15000 psi ) نیز باشند.

کمپانی کلایمکس CLIMAX آمریکا، سازنده گریس پمپ های دستی و بادی فشار قوی مناسب برای گریس کاری شیرهای صنعتی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی می باشد.

پارت پترو کالا عامل اصلی فروش گریس پمپ های CLIMAX در ایران می باشد.

گریس پمپ دستی مدل سوپر گان با مدل ۱۰-۵۱۶S  و گریس پمپ بادی مدل ۱۰-۱۲۰OS با فشار های تزریق ۱۰,۰۰۰ psi  و  ۱۵,۰۰۰ psi موجود و با قیمت رقابتی و گارانتی ۱۸ ماهه آماده تحویل می باشند.

سایر تجهیزات قابل ارائه توسط پارت پترو کالا عبارت اند از میز تست شیر اطمینان و میز تست شیرهای عمومی و دستگاه تست شیرهای خلاء ، دستگاه تست شیلنگ و تست بنچ ، دستگاه فلنج فیسر دستی و ابزار هیدرولیک اینرپک و دستگاه های برش گسکت از برند آلپاکس آمریکا، دستگاه لپینگ ماشین و ملزومات لپینگ مانند صفحات سوپر کامپوزیت و خمیر الماس و روغن لپینگ – انواع تست پمپ فشار قوی و پمپ های هسکل آمریکا

دیدگاه خود را بنویسید