گریس پمپ

گریس پمپ های فشار قوی دستی و بادی کمپانی FLOWSERVE  آمریکا و CLIMAX  آمریکا

گریس پمپ های هایپر گان Hypre Gun 5Q PLUS و گریس پمپ هیدرولیک دستی ۴۰۰-D

گریس پمپ دستی Climax 10516 Hand Held Screw Prime Grease Gun

پارت پترو کالا با سابقه طولانی خود در زمینه واردات، فروش، راه اندازی و تعمیرات گریس پمپ های فشار قوی (  بادی و  دستی هیدرولیک ) ، مرجع فروش و پخش این دو محصول بین شرکت های گاز استانی، مناطق انتقال گاز و بازار می باشد.

گریس پمپ دستی Climax 10516 Hand Held Screw Prime Grease Gun

این محصول، ساخت شرکت CLIMAX آمریکا و از نوع گریس پمپ دستی فشار قوی ۷۰۰ bar / 10,000 psi می باشد.

مزیت این محصول نسبت به گریس پمپ دستی هیدرولیکی ۴۰۰-D شامل :

 • وزن کمتر
 • عدم وجود سیستم هیدرولیک و خرابی دیافراگم، پمپ پیستون و . . .
 • کاربری بسیار ساده
 • قیمت مناسب تر

می باشد.

گریس پمپ گریس پمپ

Climax 10516 Hand Held Screw Prime Grease Guns

For installations with valves requiring frequent service, a hand operated 10516 Screwprime Hand Gun is recommended. This gun permits speedier servicing and also prevents waste of sealant and over filling of valves.

Characteristics include:

 • Efficient and controlled Plug Valve Lubrication
 • Handles the heaviest plug valve lubricant/sealants
 • Builds pressure up to 10,000 lbs. plus
 • Strong, Durable Aluminum Barrel, Cast Steel Head & Collar
 • High Pressure Piston of Finest Lapped Steel
 • Positive Prime, Screw Type Plunger Assembly
 • Provides 20 or more Strokes without Re-Prime
 • Uses “K” Size Stick (1 ½” Dia. x 12″ long)
 • Giant Buttonhead Coupler with Pressure Release
 • Hose Assembly (1/4″ I.D. x 12″ long H.P. Grease Hose with Built-in Swivels or Available with 1/2″-27 THD Straight Swivel on one end

گریس پمپ

گریس پمپ بادی فشار قوی مدل هایپرگان Hypregun 5Q PLUS با فشار تزریق ۱۵۰۰۰ psi / 1000 bar  قویترین و پر فروشترین این محصول در صنعت نفت و گاز ایران و دنیا بوده که قادر است انواع گریس روانکاری و گریس آببندی را براحتی تزریق نماید و پارت پترو کالا علاوه بر فروش آن، خدمات پس از فروش از جمله فروش قطعات یدکی، تعمیرات، آموزش و راه اندازی را نیز انجام می دهد. گریس پمپ هایپرگان به دلیل فشار تزریق بالا و دبی قابل توجه، جهت تزریق انواع گریس روانکاری و آببندی و Cleaner در شیرهای سایز بالا بکار میرود. میتوان به همراه گریس پمپ هایپرگان، نسبت به خرید کمپرسور پرتابل بنزینی یا دیزل اقدام نمود تا در مناطقی که تامین هوای فشرده امکان ندارد و یا برق در دسترس نیست، به راحتی از گریس پمپ هایپرگان بهره جست.

عمر این محصول در صورت استفاده صحیح و نگهداری اصولی بسیار بالا است. توصیه می گردد در مسیر هوا یا گاز ورودی برای درایو گریس پمپ از یک سیستم مراقب ( FRL ) سایز کوچک استفاده گردد. این واحد باعث می شود تا ذرات معلق در هوا یا گاز ورودی درایو، گرفته شود، همچنین رطوبت آن نیز تا حدودی گرفته و مقداری روغن به صورت اتوماتیک به هوا تزریق می گردد که سبب روانکاری پمپ دستگاه شده و به طبع عمر دستگاه را بسیار افزایش می دهد.

طول شیلنگ استاندارد دستگاه ۱۰ فوت یا ۳ متر است. در صورت نیاز به شیلنگ با طول بیشتر می توان از شیلنگ با فشار کاری ۱۰۰۰ bar / 15000 psi موجود در بازار استفاده نمود. قابل ذکر است مرجع خرید شیلنگ می بایست کاملا مورد تایید بوده و از خرید شیلنگ های بدون تاریخ و بی نام جدا خودداری نمایید. همچین توصیه می گردد طول شیلنگ را بیش از ۶ متر افزایش ندهید.

افزایش بیش از حد طول شیلنگ علاوه بر کاهش فشار تزریق، سبب افزایش احتمال آسیب و خسارت به آن شده و خطرات خاص خود را به دنبال خواهد داشت.

کاتالوگ کامل این محصول ( گریس پمپ بادی هایپرگان ) به همراه پارت لیست جهت سفارش گذاری قطعات یدکی در این صفحه برای دانلود قرار داده شده است.

گریس پمپ دستی هیدرولیک Hydraulic Hand Gun 400-D  نیز محصول آشنا بین واحد های تعمیرات و بهره برداری شرکت های گاز استانی و پیمانکاران تعمیرات و نگهداری شبکه می باشد. فروش، خدمات پس از فروش از جمله فروش قطعات یدکی، تعمیرات، آموزش و راه اندازی از فعالیت های پارت پترو کالا می باشد. این محصول برای گریس کاری و تزریق آببند به شیرهای کوچک استفاده می گردد و در صورت نیاز به گریس کاری شیرهای سایز بالاتر از ۶ اینچ توصیه می گردد از نوع بادی هایپرگان استفاده نمایید.

کاتالوگ کامل این محصول ( گریس پمپ هیدرولیک دستی ) نیز به همراه پارت لیست جهت سفارش گذاری قطعات یدکی در این صفحه برای دانلود قرار داده شده است.

دیدگاه خود را بنویسید