گیریس پمپ گیریس پمپ

گیریس پمپ

فلوسرو

گریس پمپ های فشار قوی

فلوسرو

یکی از ضرورت ها در امر نگهداری شیرآلات صنعتی نفت و گاز و پتروشیمی، تزریق روانکار و آببند مناسب در شیرآلات می باشد. گریس های روانکار و آببند مناسب برای شیرآلات نفت و گاز می بایست با فشار بالا به داخل شیرها تزریق شوند. همچنین در اکثر مواقع برای هدایت گریس های خشک شده ی قدیمی از داخل شیرآلات به بیرون، نیاز است تا گریس جدید با فشار بسیار بالا به داخل شیر تزریق گردد تا فرایند دفع گریس خشک شده ی قدیمی انجام گیرد. پس ابزار تزریق گریس به داخل این شیرها بسیار مهم است. گریس پمپ های این کار علاوه بر قابلیت تزریق گریس تا فشار ۱۰۰۰ bar  می بایست قادر باشند تا انواع گریس روانکاری و آببندی را با هر غلظت و ویسکوزیته تزریق کنند.
از این رو کمپانی کلایمکس آمریکا، مبادرت به ساخت انواع گریس پمپ دستی و بادی فشار قوی نموده است و شرکت پارت پترو کالا نسبت به واردات ۲ نمونه از پر فروشترین و کارآمدترین آنها اقدام نموده است.
گریس پمپ دستی مدل ۱۰-۵۱۶S با قابلیت تزریق با فشار ۱۰۰۰۰ psi از نوع گریس پمپ دستی فشار قوی یا گریس پمپ سوپر گان می باشد.
گریس پمپ بادی یا گریس پمپ گازی یا گریس پمپ هایپرگان کلایمکس نیز با مدل ۱۰-۱۲۰OS  قادر به تزریق انواع گریس با فشار ۱۵۰۰۰ psi  می باشد.

گریس پمپ های فشار قوی دستی و بادی کمپانی FLOWSERVE  آمریکا و CLIMAX  آمریکا

گریس پمپ های هایپر گان Hypre Gun 5Q PLUS و گریس پمپ هیدرولیک دستی ۴۰۰-D

گریس پمپ دستی Climax 10516 Hand Held Screw Prime Grease Gun

پارت پترو کالا با سابقه طولانی خود در زمینه واردات، فروش، راه اندازی و تعمیرات گریس پمپ های فشار قوی ( گریس پمپ های بادی و گریس پمپ های دستی هیدرولیک ) ، مرجع فروش و پخش گریس پمپ های بادی Hypregun 5Q PLUS و گریس پمپ های دستی هیدرولیک Hydraulic Hand Gun 400-D  بین شرکت های گاز استانی، مناطق انتقال گاز و بازار می باشد.

گریس پمپ جدید:

گریس پمپ دستی Climax 10516 Hand Held Screw Prime Grease Gun

این گریس پمپ، ساخت شرکت CLIMAX آمریکا و از نوع گریس پمپ دستی فشار قوی ۷۰۰ bar / 10,000 psi می باشد.

مزیت این گریس پمپ نسبت به گریس پمپ دستی هیدرولیکی ۴۰۰-D شامل :

 • وزن کمتر
 • عدم وجود سیستم هیدرولیک و خرابی دیافراگم، پمپ پیستون و . . .
 • کاربری بسیار ساده
 • قیمت مناسب تر

می باشد.

گیریس پمپ گیریس پمپ

Climax 10516 Hand Held Screw Prime Grease Guns

For installations with valves requiring frequent service, a hand operated 10516 Screwprime Hand Gun is recommended. This gun permits speedier servicing and also prevents waste of sealant and over filling of valves.

Characteristics include:

 • Efficient and controlled Plug Valve Lubrication
 • Handles the heaviest plug valve lubricant/sealants
 • Builds pressure up to 10,000 lbs. plus
 • Strong, Durable Aluminum Barrel, Cast Steel Head & Collar
 • High Pressure Piston of Finest Lapped Steel
 • Positive Prime, Screw Type Plunger Assembly
 • Provides 20 or more Strokes without Re-Prime
 • Uses “K” Size Stick (1 ½” Dia. x 12″ long)
 • Giant Buttonhead Coupler with Pressure Release
 • Hose Assembly (1/4″ I.D. x 12″ long H.P. Grease Hose with Built-in Swivels or Available with 1/2″-27 THD Straight Swivel on one end

گیریس پمپ

گریس پمپ بادی فشار قوی مدل هایپرگان Hypregun 5Q PLUS با فشار تزریق ۱۵۰۰۰ psi / 1000 bar  قویترین و پر فروشترین گریس پمپ بادی در صنعت نفت و گاز ایران و دنیا بوده که قادر است انواع گریس روانکاری و گریس آببندی را براحتی تزریق نماید و پارت پترو کالا علاوه بر فروش آن، خدمات پس از فروش از جمله فروش قطعات یدکی، تعمیرات، آموزش و راه اندازی را نیز انجام می دهد. گریس پمپ هایپرگان به دلیل فشار تزریق بالا و دبی قابل توجه، جهت تزریق انواع گریس روانکاری و آببندی و Cleaner در شیرهای سایز بالا بکار میرود. میتوان به همراه گریس پمپ هایپرگان، نسبت به خرید کمپرسور پرتابل بنزینی یا دیزل اقدام نمود تا در مناطقی که تامین هوای فشرده امکان ندارد و یا برق در دسترس نیست، به راحتی از گریس پمپ هایپرگان بهره جست.

عمر این گریس پمپ در صورت استفاده صحیح و نگهداری اصولی بسیار بالا است. توصیه می گردد در مسیر هوا یا گاز ورودی برای درایو گریس پمپ از یک سیستم مراقب ( FRL ) سایز کوچک استفاده گردد. این واحد باعث می شود تا ذرات معلق در هوا یا گاز ورودی درایو، گرفته شود، همچنین رطوبت آن نیز تا حدودی گرفته و مقداری روغن به صورت اتوماتیک به هوا تزریق می گردد که سبب روانکاری پمپ دستگاه شده و به طبع عمر دستگاه را بسیار افزایش می دهد.

طول شیلنگ استاندارد دستگاه ۱۰ فوت یا ۳ متر است. در صورت نیاز به شیلنگ با طول بیشتر می توان از شیلنگ با فشار کاری ۱۰۰۰ bar / 15000 psi موجود در بازار استفاده نمود. قابل ذکر است مرجع خرید شیلنگ می بایست کاملا مورد تایید بوده و از خرید شیلنگ های بدون تاریخ و بی نام جدا خودداری نمایید. همچین توصیه می گردد طول شیلنگ را بیش از ۶ متر افزایش ندهید.

افزایش بیش از حد طول شیلنگ علاوه بر کاهش فشار تزریق، سبب افزایش احتمال آسیب و خسارت به آن شده و خطرات خاص خود را به دنبال خواهد داشت.

کاتالوگ کامل این گریس پمپ ( گریس پمپ بادی هایپرگان ) به همراه پارت لیست جهت سفارش گذاری قطعات یدکی در این ثفحه برای دانلود قرار داده شده است.

گریس پمپ دستی هیدرولیک Hydraulic Hand Gun 400-D  نیز گریس پمپ آشنا بین واحد های تعمیرات و بهره برداری شرکت های گاز استانی و پیمانکاران تعمیرات و نگهداری شبکه می باشد. فروش، خدمات پس از فروش از جمله فروش قطعات یدکی، تعمیرات، آموزش و راه اندازی از فعالیت های پارت پترو کالا می باشد. این گریس پمپ برای گریس کاری و تزریق آببند به شیرهای کوچک استفاده می گردد و در صورت نیاز به گریس کاری شیرهای سایز بالاتر از ۶ اینچ توصیه می گردد از گریس پمپ های بادی هایپرگان استفاده نمایید.

کاتالوگ کامل این گریس پمپ ( گریس پمپ هیدرولیک دستی ) نیز به همراه پارت لیست جهت سفارش گذاری قطعات یدکی در این ثفحه برای دانلود قرار داده شده است.

گیریس پمپ
گیریس پمپ گیریس پمپ

کاتالوگ شرکت FLOWSERVE

گیریس پمپ گیریس پمپ
FLOWSERVE-HYPER-GUN FOLWSERVE-400-D-HAND-GUN
گیریس پمپ
lubricadores-climax-(1)
دسترسی سریع :

صفحه اصلی  – ویکاویلاکتنتک snap-onانرپکاینگرسولرندFLOWSERVE H&M –    لپینگ ماشین

گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ-گیریس پمپ

دیدگاه خود را بنویسید