Warning: file_put_contents(): Only 0 of 1425 bytes written, possibly out of free disk space in /home/partpe/domains/partpetrokala.com/public_html/wp-content/plugins/menu_customizer/menu_customizer.php on line 63
Chnage permissions to crumina_menu.css file
And a small subtitle for typography
A few words about anything
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi. Nam liber tempor cum
open close

اینگرسولرند

اینگرسولرند

آچارهای بادی ( ایمپکت رنچ ) اینگرسولرند آمریکا  Ingersollrand

آچارهای بادی اینگرسولرند به دلیل استحکام و عمر بالای خود از گذشته در صنایع بزرگ کشور مانند واحد های تعمیرات پالایشگاههای گاز، پالایشگاههای نفت، پتروشیمی ها، صنایع مس، فکارخانجات فولاد، کارخانجات سیمان و . . .  بسیار شناخته شده اند. با توجه به محبوب بودن آچارهای بادی اینگرسولرند در ایران، مجموعه پارت پترو کالا آچارهای اینگرسولرند سری صنعتی یعنی با درایو ۴/۳ اینچ تا ۲ اینچ را موجود و آماده تحویل با قیمت مناسب نموده است. آچارهای بادی اینگرسولرند دارای عمر بسیار بالا، وزن و حجم کم، گشتاور بسیار بالا، دقت مناسب و بسیار خوش دست هستند. علاوه بر فروش آچارهای بادی اینگرسولرند، تمام سوکت بکس های آن با درایوهای مختلف و در سایزهای میلیمتر و اینچی قابل ارائه می باشد.همچنین کلیه قطعات یدکی آچارهای بادی اینگرسولرند Ingersoll rand موجود و تعمیرات آنها نیز در کارگاه پارت پترو کالا همراه با ارائه گاراتی انجام می گیرد.

دقت در آچارهای بادی:

کلیه آچارهای بادی ایمپکت یا ضربه ایی دارای دقت در اعمال گشتاور نبوده و صرفا جهت باز یا بسته نمودن استفاده می شوند.در جاهایی که نیاز به اعمال گشتاور دقیق می باشد، توصیه می گردد از آچارهای بادی گیربکسی مدل PTW  مارک انرپک استفاده شود. آچارهای بادی سری PTW با دقت ۵% بهترین گزینه برای بستن پیچ ها با گشتاور بسیار دقیق تا ۸۱۳۴ N.m. می باشند.

نکته بسیار مهم برای مشتریان و خریداران آچارهای بادی اینگرسولرند:

متاسفانه تعدادی از فروشگاهها و شرکت های داخلی نسبت به خرید آچارهای بادی اینگرسولرند از مزایده های داخلی و خارجی اقدام نموده و با بازسازی آنها، به عنوان کالای نو آنها را زیر قیمت واقعی در بازار ارائه می نمایند. لذا به مشتریان و خریداران این برند توصیه می گردد از منابع قابل اطمینان و معتبر خرید نمایند.

توصیه فنی جهت افزایش عمر آچارهای بادی اینگرسولرند:

با توجه به این مطلب که عامل محرک این آچارها، هوای فشرده Pa = max. 7bar  می باشد، می توان با یک تمهید ساده و ارزان، از آسیب دید موتور هوایی آچار جلوگیری نمود و باعث افزایش دستگاه شد.توصیه می گردد در مسیر هوای فشرده یک سیستم مراقبت ( که سایز آن می بایست متناسب با سایز آچار و میزان هوای مصرفی آن انتخاب گردد) نصب گردد. سیستم مراقبت علاوه بر فیلتر نمودن هوا و حذف ذرات معلق در آن، باعث روغن زنی و چرب کردن هوای مصرفی شده و این امر سبب افزایش عمر دستگاه می گردد.همچین اکیدا توصیه می گردد در جابجایی ابزارالات بخصوص ابزار بادی و هیدرولیک دقت کافی بعمل آید. ضربه های ناشی از انداختن ابزار در حین کار بزرگترین عامل خرابی آنهاست.

اینگرسولرند اینگرسولرند
اینگرسولرند اینگرسولرند

کاتالوگ شرکت IngersollRand

اینگرسولرند
کاتالوگ PDS_2925RBP1Ti_EN

اینگرسولرند
کاتالوگ pds2906p1-euen

اینگرسولرند
کاتالوگ pds2925rb2tien

اینگرسولرند
کاتالوگ pds3940b2tien

اینگرسولرند
کاتالوگ pds3940b2tien

اینگرسولرند
کاتالوگ pds3955b2tien
دسترسی سریع :

صفحه اصلی  – ویکاویلاکتنتک اسناپونانرپکاینگرسولرندفلوسرو H&M –    لپینگ ماشین